Voorstelling: Uit de Doeken
Een poëtische dansvoorstelling over identiteit, zichtbaarheid en de kracht van kwetsbaarheid.
In een wereld vol wapperende doeken probeert een danser zichzelf te blijven. Ze verdwijnt, verschijnt en raakt verstrikt in alles wat voortdurend in beweging is. Niets blijft op zijn plek, alles komt tevoorschijn en er valt veel uit de doeken te doen.
Kun je nog trouw blijven aan wie je bent in een wereld waar iedereen en alles om aandacht vraagt? Of raak je ervan in de knoop?
Een landschap van wapperende doeken toont een wereld waarin wij mensen nietig zijn. Een danser laat het publiek achter en verdwijnt. Helaas voor haar blijft niets op zijn plek en komt zij ongewild tevoorschijn. Zij is er weer. Met anderen. Er valt niks meer te verbergen en veel om uit de doeken te doen.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Foto: Loet Koreman
Data:
- woensdag 7 oktober 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Chassé Theater
Claudius Prinsenlaan 8
4811 DK Breda
Openingstijden
15:00 uurPrijs
€ 15,00Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x Leukste Natuurspeeltuinen in Noord-Brabant
Ben je op zoek naar een overzicht van de leukste natuurspeeltuinen van Noord-Brabant? Wij hebben de 18 leukste natuurspeeltuinen voor je op een rij gezet. Veel plezier in de speeltuin!
Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!
Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!