Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Nationale KinderTheaterWeek bij De Nobelaer

Een herfstvakantie vol theater!

Tijdens de herfstvakantie staat De Nobelaer helemaal in het teken van theater voor kinderen van 2 t/m 12 jaar en hun families. Er zijn verschillende voorstellingen én leuke activiteiten om aan mee te doen. Van knutselen en een kijkje achter de schermen tot schminken, dansen en zelf een film maken. Bekijk hieronder wat er per dag te doen is!

Zondag

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Een vakantie vol theater, creativiteit en leuke activiteiten voor het hele gezin!

Klik op de roze button voor meer informatie.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

De Nobelaer

Parklaan 2

4873 ER Etten-Leur

Openingstijden 18 oktober t/m 23 oktober
Mail direct

Mail direct naar De Nobelaer

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste pluktuinen in Noord-Brabant!

Pluktuinen in Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch. Die zijn er genoeg. Pluk je eigen fruit of bloemen in de pluktuin met je kind. Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van de pluktuinen in Noord-Brabant.

Twister maken met stoepkrijt

Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!

10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!

Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!