Nationale Spellenweek
Tijd om de spellenkast open te trekken! Bekijk welke leuke initiatieven er in jullie buurt zijn.
Nationale Spellenweek
Van 26 oktober tot en met 1 november is heel Nederland aan zet tijdens de Nationale Spellenweek. Trek die spelletjeskast open, haal jullie vrienden en familie erbij en speel samen!
Spelletjes spelen is leuk en goed voor je!
- Je zult samen veel lachen en de grootste pret hebben met elkaar.
- Je praat makkelijker met elkaar.
- Je vergeet je telefoon en de TV en bent écht even in het moment.
Hoe werkt de Spellenweek?
Kies je plek: Schuif aan bij een locatie in de buurt of maak van je eigen keukentafel het spellenhonk.
Nodig vrienden, familie of buren uit: Maak je eigen uitnodiging, stuur ‘m door en prik meteen die afspraak.
Open de spellenkast en spelen maar! Trek je favoriete spel uit de kast of ontdek nieuwe spellen op locatie.
Waar kun je spelen?
Thuis: Je eigen keukentafel met vrienden, familie en buren.
In de regio: Honderden locaties zoals bibliotheken, musea en buurthuizen zetten de deuren wijd open.
Klik door naar de website van de Nationale Spellenweek om te zien wat er in jouw buurt wordt georganiseerd!
Van 26 oktober tot en met 1 november
Meer inspiratie
Recreatieboerderij De Kleine Biesbosch
Spelen, varen, bowlen, lasergamen bij De Kleine Biesbosch in Lage Zwaluwe
Naar de film in de herfstvakantie bij Kinepolis Breda
Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Breda, een tof gezinsuitje!
Kermis Rijen
De Kermis in Rijen komt er weer aan!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!