Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Korfbal in Etten-Leur

Maak kennis met een actieve, snelle en leuke sport: Korfbal bij de vereniging in Etten-Leur.

Gedurende de veldcompetitie trainen en spelen ze op het kunstgrasveld aan de Olympiade. De trainingen zijn op dinsdag- en donderdag avond. De trainingen beginnen rond 18:30 uur voor de jongste teams.

Tijdens de zaalcompetitie trainen en spelen ze in het Turfschip aan de Schippersstraat te Etten-Leur. Ook in het winterseizoen trainen veel teams 2 keer per week. Daarnaast speel je op zaterdag een wedstrijd.

Met ingang van het seizoen 2015/2016 gaat ELKV weer met een Kangoeroe Klup beginnen. De Kangoeroe Klup is een clubje voor de aller jongsten van 3 t/m 6 jaar die het leuk vinden om samen te spelen. Naast het plezier dat de kinderen erin hebben is het ook nog eens erg goed voor de ontwikkeling motoriek en de sociale omgang met anderen.

Natuurlijk is het voor iedereen mogelijk om lid te worden van onze mooie vereniging. Om zeker ervan te zijn dat je het leuk vindt kun je eerst 4 keer gratis komen meetrainen. Meer info hierover vind je op de website via de roze button.

PS Op onze homepage lees je de leukste blogs over kinderactiviteiten, nieuwtjes en meer!

Etten-Leurse Korfbalvereniging

Olympiade 41

4873 DA Etten-Leur

Openingstijden Zie de tekst
Prijs Zie de contributie voor dit seizoen op de website
Mail direct

Mail direct naar Etten-Leurse Korfbalvereniging

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Breda

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste boerderijwinkels in de buurt!

Boerderijwinkels bieden een ruime keuze in (streek)producten van de boerderij en vaak valt er voor kids op de boerderij ook nog van alles te beleven! Een groene omgeving met dieren en een hoop lekkers, wat wil je nog meer?

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!

Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.

Twister maken met stoepkrijt

Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!