Bakkersuitje!
Op zoek naar een leuk familie-uitje? Kom koekjes en broodjes bakken bij Bakkerij Museum Oosterhout!
In een mooie omgeving met o.a. speculaasplanken en taartvormen ga je samen met je familie creatief aan de slag. Je gaat zelf je koekjes of broodjes bakken. Dat wordt dus smullen en lol hebben met elkaar!
Benieuwd naar het Bakkerij Museum? Klik dan via de roze button direct door naar hun website!
PS Wil je nog meer inspiratie voor een dagje weg? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
Bakkerij Museum Oosterhout
Klappeijstraat 47
4901 HD Oosterhout
Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste boerderijwinkels in de buurt!
Boerderijwinkels bieden een ruime keuze in (streek)producten van de boerderij en vaak valt er voor kids op de boerderij ook nog van alles te beleven! Een groene omgeving met dieren en een hoop lekkers, wat wil je nog meer?
Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda
Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!