Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Bibliotheek Breda

Bibliotheek Breda heeft verschillende vestigingen in Breda. Ook kun je ebooks lenen!

Kinderen kunnen gratis lid worden bij de bieb en gratis boeken lenen. De bibliotheek is gelegen in het centrum, het noorden en oosten van Breda. In de dorpen Ulvenhout en Bavel zijn er breng- en haalpunten waar je gebruik van kan maken.

Voor de jeugd heeft de bibliotheek het volgende extra te bieden. Naast het lenen van boeken in de vestingen, kun je ook ebooks lenen.

Voor baby’s kun je gebruik maken van Boekstart. BoekStart laat ouders ontdekken dat het lezen van boekjes samen met hun baby leuk en leerzaam is. Je kan gratis een koffertje ophalen, waarin een aantal leuke boekjes voor baby’s in zitten en lid worden van de bibliotheek.

Vanaf de peuterleeftijd kun je heel leuk prentenboeken digitaal downloaden. De prentenboeken worden voorgelezen en zijn van animatie voorzien. Een originele manier om eens een boek voor te lezen! 

Op de website is er een Kidscatalogus aanwezig, waarin je kind makkelijk kan zoeken welke boeken er over een bepaald onderwerp aanwezig zijn. Handig voor je spreekbeurt.

Naast boeken kun je ook allerlei speelleermaterialen lenen. Denk hierbij aan puzzels, kwartetten, memories. 

Wil je meer informatie over De Bibliotheek Breda, klik dan via de roze button direct door naar hun website!

PS Heb je je al aangemeld voor onze leuke nieuwsbrief?

De Bibliotheek Breda

Molenstraat 6

4811 GS Breda

Openingstijden Klik hier voor de openingstijden behorende bij de verschillende vestigingen.
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar De Bibliotheek Breda

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

18x Leukste Natuurspeeltuinen in Noord-Brabant

Ben je op zoek naar een overzicht van de leukste natuurspeeltuinen van Noord-Brabant? Wij hebben de 18 leukste natuurspeeltuinen voor je op een rij gezet. Veel plezier in de speeltuin!

7x de leukste dierentuinen in Noord-Brabant

Naar de dierentuin! Zo gezellig om dat samen met opa. Of bijvoorbeeld tijdens je papa- of mamadag met je dreumes of peuter, met de kids tijdens een studiedag of juist met het hele gezin als leuke weekend-uitje! Hoe dan ook, altijd een succes! Wil je weten wat onze favoriete dierenparken in Noord-Brabant zijn? Ontdek ze hier!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief