
Bibliotheek Oosterhout
Deze bibliotheek heeft veel te bieden voor de jonge lezers onder ons en zit in Oosterhout.
Deze bieb biedt veel extra’s voor kinderen.
Zo is er voor de baby’s Boekstart mogelijk. BoekStart laat ouders ontdekken dat het lezen van boekjes samen met hun baby leuk en leerzaam is. Je kan gratis een koffertje ophalen, waarin een aantal leuke boekjes voor baby’s in staan en lid worden van de bibliotheek.
Voor peuters wordt er in Oosterhout wekelijks Peutervoorlezen georganiseerd. Het is voor kinderen tussen de 0 en 6 jaar. Ook kinderen die niet lid zijn van de bibliotheek kunnen gratis aansluiten.
Voor de kinderen die aan zelf lezen toe zijn, wordt er op diverse niveau’s boeken aangeboden. Boeken voor beginnende lezers, voor kinderen met bijvoorbeeld dyslexie en vlotte lezers.
Op de website is ook een link naar Bibliotheek Arrangement te vinden, waarin je heel handig meer informatie kan vinden voor een spreekbeurt en werkstukken.
Wil je meer weten over Theek 5, klik dan via de roze button direct door naar hun website! Daar vind je ook de adressen en openingstijden van de verschillende locaties.
PS Wist je dat in de Eropuit-categorie allerlei leuke tips voor een dagje weg in onze omgeving staan?
Meer inspiratie


Deltapark Neeltje Jans
Kom naar themapark Neeltje Jans waar fun en educatie met én over water centraal staan!
Familieworkshop: MINIMUUR
Ontwerp je eigen muurschildering in het Stedelijk Museum Breda!
Koel chillen | Zomer bij Pathé
Geniet in de airco van avonturen van de Smurfen, van Lilo & Stitch en meer populaire filmhelden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Toffe zomervakantie uitjes
Wat een heerlijkheid dat de zomervakantie voor de deur staat. Wij kunnen echt niet wachten. We hopen uiteraard op mooi weer maar voor de regenachtige dagen zijn er ook genoeg toffe tips.
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
