Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bossche Bollen belevenis

Een tof uitje voor het hele gezin, vol interactie en humor in het meest opgeklopte mini-museum ter wereld

Diep onder het Stadhuis van Den Bosch vind je de Bossche Bollen Belevenis. Hier duik je in de wereld van het beroemdste gebakje van de stad. Met een flinke dosis humor en een vleugje flauwekul ontdek je het geheim achter de Bossche Bol. En ja: je gaat hem ook écht proeven, mét koffie of ranja erbij!

Tijdens dit uitje open je zeven bijzondere deuren, achter elke deur wacht weer een verrassende ervaring. Voor kinderen vanaf 5 jaar is er een leuke speurtocht. Jongere kids mogen gratis mee naar binnen. Zo wordt dit een uitje voor het hele gezin, vol lachen, leren en smullen.

Praktische info & aanmelden

De Bossche Bollen Belevenis is geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar. Het museum zit in de Raadskelder, onder het Stadhuis in het centrum van Den Bosch. Bij je bezoek zijn koffie of ranja met een Bossche Bol inbegrepen. Extra tip: combineer je bezoek met een Bossche Bollen workshop of ga voor een worstenbroodjes workshop. Dat maakt je dag helemaal compleet.

Voor meer info, klik op de roze button!

Voor nog meer leuke uitjes voor het hele gezin check onze categorie Eropuit.

Bossche Bollen belevenis

Markt 1

5241 VL Rosmalen

Mail direct

Mail direct naar Bossche Bollen belevenis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!

Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.

10x de leukste pluktuinen in Noord-Brabant!

Pluktuinen in Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch. Die zijn er genoeg. Pluk je eigen fruit of bloemen in de pluktuin met je kind. Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van de pluktuinen in Noord-Brabant.

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

Twister maken met stoepkrijt

Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!