Blauwe Kamer
Dit natuurgebied aan de Mark bij Breda is ideaal voor een korte wandeling!
Ten zuiden van Breda ligt dit landgoedje. Bijzondere aan dit natuurgebied zijn de ‘kamertjes’. Dit zijn akkertjes en weitjes omgeven door brede houtwallen en zorgen voor een intieme sfeer op dit landgoed.
Mooi is ook de overgang van het bos naar het dal van de Mark! Je kan hier een rustige kleine wandeling doen. Ideaal voor een frisse neus met het hele gezin.
Parkeren kun je op de parkeerplaats bij sportterrein aan de Reeptiend in Breda. Het is op fietsafstand van het Ginneken en Ulvenhout, waar je kan genieten van een hapje of drankje na de wandeling!
PS Kijk in onze Uit eten-categorie voor de leukste kindvriendelijke restaurantjes in Ulvenhout en het Ginneken!
Lijstjes voor Breda
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!