C-Cinema Etten-Leur
Naar de film? C-Cinema is de gezelligste bioscoop van Etten-Leur!
Naast de Catharinakerk en het gemeentehuis staat de gezellige C-Cinema bioscoop, een service bioscoop waar je als klant helemaal in het zonnetje wordt gezet!
Je krijgt er stoelen met extra beenruimte, een tafeltje om eten en drinken aan te bestellen, een scherm dat hoger hangt, gekantelde stoelen en natuurlijk de nieuwste films.
Benieuwd naar het filmaanbod? Voor meer informatie klik je op de roze button.
Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de leuke clubjes voor kids!
C-Cinema
Binnentuin 2
4873 BT Etten-Leur
Openingstijden
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
FunZone Roosendaal
Kom een top dagje beleven bij FunZone Roosendaal! Spring en speel erop los!
Nieuwe topfilms bij Kinepolis
Wow, wat draaien er weer fantastische familiefilms bij Kinepolis Breda!
Voorjaarsvakantie in het Onderwijsmuseum
Kom je ook knutselen, spelen en ontdekken met het hele gezin deze vakantie?Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!
9 x warme chocolademelk in Breda
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.
De leukste schminkvoorbeelden voor kinderen met carnaval
Carnaval komt eraan……en dat betekent dat we weer de verkleedkist erbij moeten pakken en de schminkdoos klaar moeten zetten. Ik hou ervan en gelukkig mijn kinderen ook!