Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speelotheek Etten-Leur

Een speelhoek vol speelgoed om te lenen!

Kinderen ontwikkelen zich razendsnel, zo ook hun interesse en plezier in het spelen met allerlei soorten speelgoed. De Speelotheek biedt nu de oplossing! Voor een klein bedrag leen je speelgoed in plaats van zelf tot aanschaf over te gaan.

Voor alle leeftijden is er voldoende in de collectie te vinden. Naast een ruime collectie baby- en kleuterspeelgoed heeft de Speelotheek ook speel- en leermateriaal voor de wat oudere kinderen. Verder is er een groot aanbod buitenspeelgoed, gezelschapsspellen, puzzels en nog veel meer. Prenten- en leesboeken leen je natuurlijk bij de bibliotheek!

Kom gezellig met je kind langs om het gehele assortiment te bekijken en een keuze te maken. Het team helpt je graag!

Klik op de roze button voor meer informatie.

de foto is van © Vrolijk BV

De Nobelaer

Parklaan 2

4873 ER Etten-Leur

Openingstijden Maandag 19:00 - 20:00 uur
Woensdag 14:00 - 16:00 uur
Zaterdag 10:30 - 12:00 uur
Prijs €15 euro per gezin per jaar

Leenprijs verschilt per speelgoed
Mail direct

Mail direct naar De Nobelaer

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

2025 | Halloween-uitjes voor kids in Breda, Oosterhout en Etten-Leur en omgeving!

Halloween wordt steeds meer gevierd en dat merken we! Er zijn zoveel leuke, spannende activiteiten voor kinderen in onze omgeving. We hebben er een aantal voor jullie verzameld!

8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda

Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief