Spelen, dieren, voetballen!
Dierenweide De Bunderij in Bavel ligt bij een leuke speeltuin en groot voetbalveld!
Dit is een plek waar voor verschillende leeftijden iets te beleven is!
Voor de allerjongsten kun je genieten van de kleinschalige kinderboerderij met geiten, schapen en kippen. Of neem een emmer en schepje mee en ze vermaken zich heerlijk met het zand bij de speeltuin! In de speeltuin is een wipkip en een glijbaan waar de kleinsten van af kunnen.
De speeltuin blijft ook voor de oudere kinderen leuk. Zo kunnen ze klimmen en veel plezier hebben met zand omhoog takelen en via een zandloper naar beneden laten lopen.
Uitgespeeld in de speeltuin kunnen de kids zich uitleven op het grote voetbalveld met goals of een potje pingpong op de tafeltennistafel. Voor beiden moet je zelf de spullen meenemen om het te kunnen spelen.
De plek ligt dicht bij de twee basisscholen van Bavel. Een ideale plek dus om lekker uit school met je kinderen en hun vriendjes naar toe te gaan. Ook een fijne plek om de wachttijd door te komen tijdens één van de sportlessen op school. Neem wat te eten en drinken mee en je hebt een heerlijk middag speelplezier!
PS Op zoek naar andere tips voor een leuke activiteit? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
Dierenweide De Bunderij
4854 Bavel
Openingstijden
Dagelijks geopend.Prijs
GratisMeer inspiratie
Nationale KinderTheaterWeek bij De Nobelaer
Een herfstvakantie vol theater!
Recreatieboerderij De Kleine Biesbosch
Spelen, varen, bowlen, lasergamen bij De Kleine Biesbosch in Lage Zwaluwe
Herfstvakantie bij Chassé Theater
Grote verhalen voor kleine dromers tijdens de herfstvakantie bij Chassé Theater in Breda!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12 leuke uitjes in de herfstvakantie in en om Breda
Van klimbos en musea tot theater, film en kermis: 12 tips voor kinderen.
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!