Dierenweide ’t Waaijke
Midden in het dorp Ulvenhout ligt deze leuke en kleinschalige kinderboerderij!
Er lopen schapen, geiten, kippen, ganzen, parelhoenders en een ezel rond. De kinderboerderij wordt volledig door vrijwilligers gerund en heeft een een modern dierenverblijf.
Een ideaal uitstapje om even samen met je kinderen of kleinkinderen een frisse neus te halen.
PS Heb je je al aangemeld voor onze nieuwsbrief, waarin leuke tips staan voor allerlei kinderactiviteiten?
Dierenweide 't Waaijke
Dorpstraat 94
4851 CN Ulvenhout
Openingstijden
Dagelijks geopend.Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Meivakantie op Slot Loevestein: avontuur voor kinderen
Van speurtochten tot D-Day soldaten en tin gieten – dit is niet zomaar een dagje uit. Ontdek ze allemaal!
Naar Kinepolis in de meivakantie!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Breda tijdens de meivakantie?
Meivakantie bij Deltapark Neeltje Jans
Kom lekker uitwaaien bij Deltapark Neeltje Jans in de meivakantieBlogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste meivakantie uitjes en tips
Al plannen voor de meivakantie en Koningsdag? Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten. En check regelmatig onze Uitagenda op Kidsproof Breda. Deze vullen steeds weer bij.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!