Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Aardbeienterras

Zelf aardbeienplukken is al heel leuk! Maar Het Aardbeienterras biedt nog veel meer!

Bij Het Aardbeienterras kun je samen met je kids heerlijk aardbeien plukken en mee naar huis nemen…of toch niet … en lekker meteen opsmullen! De kinderen krijgen aan het einde zelfs een aardbeienknipdiploma!

Ook kunnen de kids heerlijk spelen. Er is o.a. een springkussen en bij mooi weer wordt er een zwembadje opgezet. Gegarandeerd speelplezier!

Het Aarbeienterras biedt nog veel meer leuke activiteiten voor met het gezin! Aardbeiengolf, een verzorgde picknick voor bij een wandeling door de natuur, leuke fietsroutes en een toffe smokkeltocht.

En natuurlijk kan er iets gedronken worden!

Klik voor meer informatie over alle mogelijkheden via de roze button direct door naar hun website!

PS Op zoek naar nog meer inspiratie voor een leuk uitje in onze buurt? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!

Het aardbeienterras

Pannenhoefsebaan 31

4891 ZA Rijsbergen

Openingstijden Kijk voor de exacte openingstijden op de website.
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Het aardbeienterras

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Geniet in de airco van avonturen van de Smurfen, van Lilo & Stitch en meer populaire filmhelden!

Familieworkshop: MINIMUUR

Ontwerp je eigen muurschildering in het Stedelijk Museum Breda!

Deltapark Neeltje Jans

Kom naar themapark Neeltje Jans waar fun en educatie met én over water centraal staan!

Klimbos Bergen op Zoom

Klimbos Bergen op Zoom heeft fantastisch hoge bomen waarvan je de top kan bereiken, kom je ook?

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Toffe zomervakantie uitjes

Wat een heerlijkheid dat de zomervakantie voor de deur staat. Wij kunnen echt niet wachten. We hopen uiteraard op mooi weer maar voor de regenachtige dagen zijn er ook genoeg toffe tips.

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief