Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Maisdoolhof!

Dwaal door het maisdoolhof en doe een speurtocht! Super coole activiteit voor het hele gezin!

Al meer dan 15 jaar is er jaarlijks een super tof maïsdoolhof in Prinsenbeek. Elk jaar is er een ander thema en wordt dit ook verwerkt in het doolhof. 

Je kunt heerlijk dwalen in het doolhof door middel van een leuke puzzelwandeltocht. Deze duurt ongeveer 1,5 uur. Verdwalen is echt niet mogelijk aangezien je een noodenvelop meekrijgt voor het geval je de weg niet meer weet. Ben je klaar met je speurtocht dan kun je genieten van een drankje op het terras bij Hof van Overveld.

Meer info hierover vind je op hun website (via roze button). 

PS Ontvang je onze nieuwsbrief nog niet? Schrijf je dan nu in en ontvang de leukste tips voor vakanties in je mailbox!

Hof van Overveld

Overveldsestraat 10

4841 KX Prinsenbeek

Openingstijden Vanaf tweede zondag juli elke dag geopend tussen 10 en 18 u. Als het weer en de mais het toelaten kan iedereen er terecht tot en met de herfstvakantie.
Prijs €6 p.p. Tot 3 jaar is het gratis.
Mail direct

Mail direct naar Hof van Overveld

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

2025 | Halloween-uitjes voor kids in Breda, Oosterhout en Etten-Leur en omgeving!

Halloween wordt steeds meer gevierd en dat merken we! Er zijn zoveel leuke, spannende activiteiten voor kinderen in onze omgeving. We hebben er een aantal voor jullie verzameld!

8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda

Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief