Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

IJzertijdboerderij Dongen

Leer op een leuke en interactieve manier hoe er in de ijzertijd geleefd werd!

Op een boerenerf van zo’n 2600 jaar geleden kunnen de kinderen lekker rondlopen en hun ogen uitkijken. Ze zien verschillende mensen werken op de boerderij. Het maken van gereedschap en kleding en het koken op een vuurtje wordt o.a. getoond.

Het leuke is dat de kinderen zelf ook mee mogen helpen. Ze kunnen een potje maken van klei, pijl en boog schieten of een lekkere ijzertijdse pannenkoek bakken en daarvoor het graan malen.

Daarnaast zijn er nog een aantal spellen te doen, zoals een speurtocht, ringwerpen en kegelen.

Genoeg plezier voor de kinderen dus! Neem een kijkje op hun website (via de roze button) voor meer informatie. Ze organiseren ook eens in de tijd een heel leuk event. Kijk in onze Uitagenda voor de precieze data en programma.

PS Op zoek naar een ander leuk uitje in de omgeving? Kijk dan in onze Eropuit-categorie!

IJzertijdboerderij Dongen

Oude Oosterhoutsebaan 15

5101 PC Dongen

Openingstijden Elke zaterdagmiddag van april t/m oktober (13-17u).
Mail direct

Mail direct naar IJzertijdboerderij Dongen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Aikidocentrum Brabant | Japanse verdedigingskunst

Wil jouw kind zich deze mooie Japanse verdedigingskunst eigen maken?

Klimbos Bergen op Zoom

Klimbos Bergen op Zoom heeft fantastisch hoge bomen waarvan je de top kan bereiken, kom je ook?

Stedelijk Museum Breda

Ontdek de spannende verhalen van Breda in dit museum!

Voor de Draad Ermee (4+)

Hoe innig zijn we met elkaar verbonden? Te zien bij De Stile!

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

Tip: Xapp Zomerkamp

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 10 állerleukste speeltuinen van Breda en omgeving!

Samen met Mama-blogger Janneke zijn we op zoek gegaan naar de leukste speelplekken in en om Breda!

De leukste bowlingbanen om met kinderen te bowlen in en om Breda

Bowlen met kinderen, zo leuk om te doen! Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Breda voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?

De leukste boerderijwinkels in de buurt!

Boerderijwinkels bieden een ruime keuze in (streek)producten van de boerderij en vaak valt er voor kids op de boerderij ook nog van alles te beleven! Een groene omgeving met dieren en een hoop lekkers, wat wil je nog meer?

Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda

Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief