
Strijbeekse Heide
De Strijbeekse Heide is een heerlijk natuurgebied om in te wandelen en bij vorst te schaatsen!
Vanuit het restaurant ’t Smokkelaartje zijn er diverse wandelingen uitgezet. De afstanden kunnen wat lang zijn voor kinderen, maar je kan ook een deel van de wandeling doen. Het bos geeft al genoeg speelplezier door met takken te sjouwen en vrij rond te kunnen rennen!
Het natuurgebied is erg mooi en bevat een aantal heides en vennen. In de winter kun je bij vorst heel leuk midden in de natuur schaatsen op één van de vennen.
Als je wil opwarmen of uitrusten is restaurant ’t Smokkelaartje een uitstekende en erg kindvriendelijke plek.
PS Wist je dat er in onze Eropuit-categorie veel tips te vinden zijn voor een leuk dagje weg in onze omgeving?
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda
Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.
6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda
Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!