Strijbeekse Heide
De Strijbeekse Heide is een heerlijk natuurgebied om in te wandelen en bij vorst te schaatsen!
Vanuit het restaurant ’t Smokkelaartje zijn er diverse wandelingen uitgezet. De afstanden kunnen wat lang zijn voor kinderen, maar je kan ook een deel van de wandeling doen. Het bos geeft al genoeg speelplezier door met takken te sjouwen en vrij rond te kunnen rennen!
Het natuurgebied is erg mooi en bevat een aantal heides en vennen. In de winter kun je bij vorst heel leuk midden in de natuur schaatsen op één van de vennen.
Als je wil opwarmen of uitrusten is restaurant De Smokkelaar een uitstekende en erg kindvriendelijke plek.
PS Wist je dat er in onze Eropuit-categorie veel tips te vinden zijn voor een leuk dagje weg in onze omgeving?
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!
8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda
Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.
De leukste bowlingbanen om met kinderen te bowlen in en om Breda
Bowlen met kinderen, zo leuk om te doen! Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Breda voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?