Strijbeekse Heide
De Strijbeekse Heide is een heerlijk natuurgebied om in te wandelen!
Vanuit het restaurant ’t Smokkelaartje zijn er diverse wandelingen uitgezet. De afstanden kunnen wat lang zijn voor kinderen, maar je kan ook een deel van de wandeling doen. Het bos geeft al genoeg speelplezier door met takken te sjouwen en vrij rond te kunnen rennen!
Het natuurgebied is erg mooi en bevat een aantal heides en vennen. In de winter kun je bij vorst heel leuk midden in de natuur schaatsen op één van de vennen.
Als je wil opwarmen of uitrusten is restaurant De Smokkelaar een uitstekende en erg kindvriendelijke plek.
PS Wist je dat er in onze Eropuit-categorie veel tips te vinden zijn voor een leuk dagje weg in onze omgeving?
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Dag van de Dordtse geschiedenis
Beleef de historie van Dordrecht bij het Hof van Nederland
Herfstvakantie bij Slot Loevestein: word ridder voor een dag!
Ridders, stokpaarden, geheime opdrachten en een eeuwenoud kasteel!
Naar de film in de herfstvakantie bij Kinepolis Breda
Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Breda, een tof gezinsuitje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)