Leuk uitje voor familiedag!
Bij Paardenmelkerij Edelweiss in Etten-Leur ontdek je dat paarden gemolken kunnen worden!
Het bijzondere aan deze boerderij is dat de paarden worden gemolken. Tijdens de excursie leer je meer over paarden, hoe veulentjes worden geboren, waarom paarden gemolken worden en nog veel meer!
Terwijl je tussen de paarden loopt, wordt er uitleg gegeven. Je gaat ook kijken hoe paarden worden gemolken en je mag de paardenmelk proeven!
Leuk en interessant uitje voor jong en oud. Wil je meer weten over de excursie? Klik dan via de roze button direct door naar hun website.
PS Op zoek naar andere leuke tips voor een dagje weg met de familie? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
Paardenmelkerij De Edelweiss
Hanekinderstraat 9
4871 NG Etten-Leur
Openingstijden
In overleg.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda
Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.
4 heerlijke originele recepten voor Pasen
Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met je vrienden of de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?
Paastak voor thuis!
Om je huis om te toveren in een gezellige paassfeer, heeft mijn collega Maud 3 varianten voor een mooie en vrolijke paastak bedacht.