
Leuk uitje voor familiedag!
Bij Paardenmelkerij Edelweiss in Etten-Leur ontdek je dat paarden gemolken kunnen worden!
Het bijzondere aan deze boerderij is dat de paarden worden gemolken. Tijdens de excursie leer je meer over paarden, hoe veulentjes worden geboren, waarom paarden gemolken worden en nog veel meer!
Terwijl je tussen de paarden loopt, wordt er uitleg gegeven. Je gaat ook kijken hoe paarden worden gemolken en je mag de paardenmelk proeven!
Leuk en interessant uitje voor jong en oud. Wil je meer weten over de excursie? Klik dan via de roze button direct door naar hun website.
PS Op zoek naar andere leuke tips voor een dagje weg met de familie? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
Paardenmelkerij De Edelweiss
Hanekinderstraat 9
4871 NG Etten-Leur
Openingstijden
In overleg.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Adventure City Rotterdam
Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!
Deltapark Neeltje Jans
Kom naar themapark Neeltje Jans waar fun en educatie met én over water centraal staan!
Familieworkshop: MINIMUUR
Ontwerp je eigen muurschildering in het Stedelijk Museum Breda!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Optisch bedrog; hoe doe je dat?
In dit blog, geschreven door mijn collega Maud, zie je 12 grappige foto's met gezichtsbedrog waar je inspiratie uit kan opdoen. Foto's maken is echt leuk! Kijk maar...
De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?
Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda
Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!