Pemenrecreatie
Een tof vakantiehuisje midden op de boerderij. Ontbijten met een vers eitje!
Pemenrecreatie is een gezellige boerderij in Zundert. Naast de boerderij staat ’t Begijntje. Een vakantiehuis voor gezinnen tot vier personen, midden op de boerderij. Super leuk!
Word lekker wakker met het geluid van de dieren op de boerderij. Eet bij het ontbijt een lekker vers eitje en speel daarna de Oud-Hollandse spelletjes. Natuurlijk kun je ook de omgeving in Zundert verkennen!
Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie over dit toffe vakantiehuisje!
TIP: Zin om in de avond uiteten te gaan? Bekijk onze Uit eten categorie voor de lekkerste restaurants in en om Breda!
Pemenrecreatie
Kerkhofstraat 3
4882 NN Zundert
Openingstijden
Neem contact opPrijs
Zie de website voor de actuele prijsgegevens
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Doe mee aan de NGF Range Games
Ontdek hoe vet golfen is tijdens dit sportieve én supergezellige event
Kleuterbios met sinterklaasfilms bij Kinepolis
Oehhh, wat een leuke avonturen beleef je met Sinterklaas bij Kinepolis Breda!!
Voor de Draad Ermee (4+)
Hoe innig zijn we met elkaar verbonden? Te zien bij De Stilte!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda
Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.
De leukste bowlingbanen om met kinderen te bowlen in en om Breda
Bowlen met kinderen, zo leuk om te doen! Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Breda voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?