Speelbos ChaamTerug naar het overzicht

Een speelbos met leuke activiteiten zoals het Kabouterpad en het Dierenvriendjespad!

Bij dit speelbos kun je o.a. bomen klimmen, slootje springen & sjouwen met takken! Daarnaast kun je ook samen met je kinderen een aantal spellen doen.

Het Kabouterpad (3-6 jaar) is een wandeling van 1,5km welke bewegwijzerd is door kabouters! Bij elk kaboutervriendje mag je een opdracht doen.

Bij de Dierenvriendjespad (4-8 jaar) ga je door middel van opdrachtjes het bos ontdekken!

Expeditie boswachter is er voor de kinderen tussen 8-12 jaar! De kinderen gaan raadsels oplossen en zo de boswachterscode kraken.

De boekjes bij deze spellen, kun je kopen bij De Steengroeve. Hier vind je nog veel meer leuke kinderactiviteiten en kun je ook genieten van een pannenkoek!

PS Op zoek naar andere leuke uitjes in de omgeving van Breda? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!

Speelbos Chaam

Huisdreef/Industriestraat
4861 PR Chaam
Openingstijden

Gehele jaar geopend.


Prijs Gratis (zie voor de kosten van activiteiten de website van De Steengroeve) Naar de website Direct mailen Telefoonnummer
Meer leuke tips

Blogs & filmpjesAlle blogs

Uitgelicht

Musical4Daagse in Chassé

Musical4Daagse in Chassé

Je kan je kind weer opgeven voor de Musical4Daagse die tijdens de zomervakantie in het Chassé Theater is! Dit is een ervaring voor kinderen waar ze veel van leren en niet meer zullen vergeten!

Geef je kind op voor deze 4Daagse!