Westpolderplas
Een heerlijke plek om te relaxen op het strand, zwemmen, sporten, volleyballen of basketballen!
De Westpolderplas is een gratis toegankelijk gebied in Breda. Je kunt hier genieten op het strand of zwemmen in de plas. Ook is dit een toffe plek om te volleyballen, basketballen of andere sporten te spelen.
Vergeet je bal niet mee te nemen! Klik op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie!
PS We hebben nog veel meer leuke uitjes in en om Breda voor je op een rijtje gezet!
Westpolderplas
4871 NC Etten-Leur
Openingstijden
Altijd toegankelijkPrijs
GratisLijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste pluktuinen in Noord-Brabant!
Pluktuinen in Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch. Die zijn er genoeg. Pluk je eigen fruit of bloemen in de pluktuin met je kind. Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van de pluktuinen in Noord-Brabant.
Twister maken met stoepkrijt
Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!
10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!
Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.