Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Anne&Max

Geniet van een ontbijt, lunch of iets lekkers bij Anne&Max. Er is ook een klein speelhoekje!

Als je bij Anne&Max binnen komt, voel je je meteen thuis. Het is sfeervol ingericht en je krijgt een huiskamergevoel erbij!

Een fijne plek om samen met vrienden af te spreken, te werken, maar zeker ook om met je kids naar toe te gaan.

Geniet samen van een ontbijt, lunch of een lekker taartje. Je kunt ook kiezen voor een high tea en er zijn verschillende borrelmogelijkheden.

Kids kunnen kiezen uit o.a. een kindertosti, fruitsalade met Griekse yoghurt of bananenbrood. Daarnaast is er voor de kleintjes onder ons een leuk speelhoekje aanwezig.

Meer weten over deze gezellige plek? Check hun site voor openingstijden en het menu.

Anne&Max

Wilhelminastraat 17

4818 SB Breda

Mail direct

Mail direct naar Anne&Max

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda

Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

De leukste bowlingbanen om met kinderen te bowlen in en om Breda

Bowlen met kinderen, zo leuk om te doen! Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Breda voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!