De Peer bij Liesbos!
Aan de rand van de bossen ligt De Peer, een restaurant met kindermenu en speeltuin!
Bij het gezellige en sfeervolle De Peer kun je terecht voor een goede lunch, borrel en diner! De kaart is divers en het eten is van goede kwaliteit. Voor de kids is er een speciaal kindermenu: Wordt het een pannenkoek of vis of vlees met frietjes?
Buiten hebben ze een heerlijk terras met uitzicht op de mooie speeltuin! Bij mooi weer een ideale plek om naar toe te gaan!
Benieuwd naar De Peer? Klik dan via de roze button direct door naar hun website!
PS Wil je op de hoogte gehouden van allerlei leuke kinderactiviteiten in onze buurt? Meld je dan nu aan voor de nieuwsbrief!
De Peer
Oude Liesboslaan 172
4839 AD Breda
Openingstijden
Dagelijks geopend vanaf 10u.Prijs
Zie menukaart.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De zomervakantie uitjes en tips van 2026
Hiep hoi! De zomervakantie komt eraan! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Breda en iets verder weg!
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!
Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.