Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Foodfestivals in Breda

Geniet met het hele gezin van één van de foodfestivals die er in Breda zijn!

Breda is een bourgondische stad en dus de plek voor hele fijn foodfestivals. Overdag is het heel leuk om met je kids daar naar toe te gaan.
Geniet samen van het gezellige sfeertje en proef al het lekkers. Vaak worden er ook nog leuke activiteiten voor kids georganiseerd.
Bekende festivals in Breda zijn: Eeterij op Wielen, Spullen & Smullen en Fijnproevers & Smaakbarbaren.
We zullen als een festival georganiseerd wordt, deze opnemen in onze Uitagenda!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

17x oranje traktaties voor Koningsdag

Het is altijd leuk om van Koningsdag een leuk feest te maken. Wij hebben 17 oranje recepten voor Koningsdag gemaakt zodat je een lekker feestje kan vieren! Gezellig met de kinderen de keuken en oranje lekkernijen maken.

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

12 kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag!

26 april vieren we Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief