Brakkenfestival
Kom naar het brakkenfestival!
Het leukste festival van Brabant is er weer! Met een echte festival vibe: een divers aanbod aan activiteiten, waar kinderen vrij spelen, een foodcourt en muziek. Natuurlijk met de veilige services in vrijwilligersbegeleiding, EHBO en kleed- en toiletruimtes.
Wat is er te doen?
Natuurlijk zijn er genoeg traditionele en nieuwe activiteiten aanwezig om het speelplezier van de kids nog groter te maken. Een paar voorbeelden zijn schilderen, schminken of iets sportiefs. Kinderen spelen zonder ouders onder begeleiding van getrainde vrijwilligers.
Er is plaats voor 300 kinderen dus koop snel je kaartje.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Data:
- zaterdag 11 juli 2026 Zet in mijn agenda
- zondag 12 juli 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).