Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

BC de Zwaluwen

In Prinsenbeek speel je badminton bij BC De Zwaluwen!

De vereniging kent junior- en seniorleden op elk niveau. Zij kunnen zowel recreatief als op wedstrijdniveau de badmintonsport beoefenen. Er is voldoende mogelijkheid om te trainen of vrij te spelen.

Als jij lid wilt worden, kun je 2 keer spelen om kennis te maken met de vereniging. Neem hiervoor contact op met een van de bestuursleden, zie hiervoor de website.

BC De Zwaluwen

Heisprong 15

4841 NA Prinsenbeek

Openingstijden Zie de site
Prijs Junioren kwartaalcontributie: €31,50
Toon op kaart

Lijstjes voor Breda

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

De leukste schminkvoorbeelden voor kinderen met carnaval

Carnaval komt eraan…
…en dat betekent dat we weer de verkleedkist erbij moeten pakken en de schminkdoos klaar moeten zetten. Ik hou ervan en gelukkig mijn kinderen ook!

9 x warme chocolademelk in Breda

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.

Carnavalsoptochten in en om Breda 2026!

Alaaf...Alaaf...De verkleedkleding kan weer uit de kast en je haar mag in de gekste kleuren gespoten worden, het is namelijk weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief