Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Krabbenbosschen

Historische plek in de natuur bij Rijsbergen! Leuk voor een leerzame familiewandeling!

Natuurgebied de Krabbenbosschen is onderdeel van de Zuiderwaterlinie en bestaat uit gemengde bossen met kleine vennen.
De Zuiderwaterlinie (rond 1700) vind je terug door de resten van een dam aan weerszijden van de beek de Aa. Maar naast dit is er nog meer over de geschiedenis in dit natuurgebied te vertellen.
Vanuit het bos heb je uitzicht op een open terrein waar bij de belegering van Breda in 1624 de Spaanse veldheer Mencia de Mendoza zijn kamp opgeslagen had.
Het is een natuurgebied met een rijke historie en daarom erg leuk en leerzaam om een wandeling te doen met het gezin of de familie! Klik voor meer informatie via de roze button direct door naar de website van Brabants Landschap!
PS Wist je dat we ook heel veel hele leuke tips hebben voor kinderfeestjes?

Brabants Landschap

Montenslaan

4891 Rijsbergen

Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Brabants Landschap

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Chassé Cinemini | Films voor de allerkleinsten

Zacht geluid, gedimd licht en de kinderen kunnen gewoon bewegen en reageren; superleuk film kijken!

Klimbos Bergen op Zoom

Klimbos Bergen op Zoom heeft fantastisch hoge bomen waarvan je de top kan bereiken, kom je ook?

Bounce Valley Feestje

Vier je verjaardagsfeestje springend in dit gigantische Airpark in Breda.

Naar het circus

Geniet deze zomer van een nostalgische circusvoorstelling van Circus Snor!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.

7x goede ijswinkels in en om Breda

Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet. 

Hart met foto’s maken voor Moederdag

Maak een originele en mooie verrassing voor Moederdag met dit mooie foto hart. Het is heel makkelijk dus aan de slag!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief