Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Club Pellikaan

Sportschool voor het hele gezin. Word lid met het gezin! Kids kunnen er zwemles krijgen, sporten en meer.

Word lid met het hele gezin van Club Pellikaan! Maak je hoofd leeg in de fitness, doen mee met een lesje reformer pilates, (hot) yoga of ontspan in de wellness. Tijdens je workout kun je je kids met een gerust hart achterlaten in de kidsclub. Het team van kinderleidsters zorgt dat het hen aan niets ontbreekt. Er is ruimte om te kleuren, verkleden of spelen. Of laat je kinderen lekker bewegen met de vele kidslessen.

Of laat je kind hier de zwemdiploma’s halen.
Easyswim zwemles voor ABC-diploma: Vanaf 4 jaar kun je terecht voor diplomazwemmen. Er zitten maximaal 8 kinderen per instructeur en krijg je 45 minuten per week les. Aan de hand van negen praktijksituaties behaal je één zwemdiploma, wat gelijk staat aan A, B en C. Er zijn ook mogelijkheden voor kinderen met een verstandelijke of motorische beperking.

Na afloop van het sporten drink je gezellig wat samen in de kindvriendelijke horeca. Zo combineer je sportiviteit met quality time!

Kom langs voor een vrijblijvende rondleiding:
Klik via de roze button door naar deze rondleiding.

Club Pellikaan

Bijster 30

4817 HX Breda

Openingstijden Kijk voor de exacte tijden op de website.
Mail direct

Mail direct naar Club Pellikaan

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

7x goede ijswinkels in en om Breda

Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet. 

10x de leukste pluktuinen in Noord-Brabant!

Pluktuinen in Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch. Die zijn er genoeg. Pluk je eigen fruit of bloemen in de pluktuin met je kind. Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van de pluktuinen in Noord-Brabant.

10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!

Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!