
Eten bij JanenAlleman
Bij JanenAlleman kan je gezellig en lekker eten en zitten. Sfeervolle plek en alle ruimte voor kinderen.
Midden in de stad kun je bij JanenAlleman genieten van huisgemaakte lekkere taartjes en koeken en je kan er heerlijk lunchen. En op vrijdagavond wordt er vanaf 17 uur een aanschuif menu aangeboden met speciale kindergerechten. Je wordt bediend door enthousiaste jong volwassenen met een verstandelijke beperking. Zij zorgen altijd voor een vrolijke noot samen met de begeleiding. De sfeer is daardoor heel ontspannen en relaxt.
Kinderen voelen zich echt welkom in dit lunch-café en kunnen kiezen uit één van de dingen op het kindermenu. Daarnaast is er een heel leuke kinderhoek aanwezig! En ook fijn is dat het heel ruim is opgezet. Heel handig dus als je met een kinderwagen komt! Hier hebben andere tafeltjes geen last van.
In de zomerperiode kun je heerlijk genieten van de gezellige stadstuin.
Er wordt veel gebruik gemaakt van biologische producten en de koks bereiden alles zelf.
Benieuwd wat JanenAlleman op het menu heeft staan? Klik dan via de roze button direct door naar hun website?
PS Op zoek naar andere leuke restaurantjes waar kinderen welkom zijn? Kijk dan verder in onze Uit eten-categorie!
JanenAlleman
Sint Janstraat 22
4811 ZL Breda
Openingstijden
Kijk voor de exacte openingstijden op hun website.Prijs
Zie de menukaart op hun websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!