Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinepolis kinderfeestje Breda

Vier je kinderfeestje in deze supertoffe bioscoop van Kinepolis in Breda!

Jouw kinderfeestje in de bioscoop, hoe tof is dat?! Neem al je vriendjes en vriendinnetjes mee voor een Kinepolis Kinderfeestje en vier je verjaardag als een echte ster!

Je gaat met je filmfeestje niet alleen naar een leuke kinderfilm, maar smult ook nog van een Kidsbox. Deze is gevuld met een zakje Nibbits chips, zakje Haribo Starmix, Sisi no bubbles mango en een cadeautje. Superfeestelijk!

Een kinderfeestje kost €11 per kind. Voor de begeleider(s) wordt het tarief zoals geldt voor een regulier kinderticket gerekend.

Let op, kinderfeestjes zijn uitsluitend per e-mail te reserveren.

De bioscoop is zowel makkelijk met de auto als fiets te bereiken. Voor beiden is er voldoende gratis overdekte parkeergelegenheid. Kijk verder op de site (via roze button) voor meer info.

PS Check onze Uitagenda voor nog meer leuke eropuit-tips met kids!

Kinepolis Breda

Bavelseparklaan 4

4817 ZX Breda

Prijs €11 per kind
Toon op kaart

Meer inspiratie

FunZone Feestje Breda

Vier je kinderfeestje bij FunZone Breda en jump, speel en glow minigolf. In september 10% korting!

Safaripark Beekse Bergen Kinderfeestje

Een avontuurlijke verjaardag in Safaripark de Beekse Bergen!

Kinderfeestje bij Recreatieboerderij De Kleine Biesbosch

Bootje varen, spelen in de binnen en of buitenspeeltuin, bowlen, lasergamen, paintballen, fikkie steken!

Samen in beweging

Eén lidmaatschap voor het hele gezin. Kom bij Club Pellikaan samen weer in het sportritme !

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Twister maken met stoepkrijt

Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!

10x de leukste pluktuinen in Noord-Brabant!

Pluktuinen in Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch. Die zijn er genoeg. Pluk je eigen fruit of bloemen in de pluktuin met je kind. Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van de pluktuinen in Noord-Brabant.

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!

Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!