Zwembad De Kuil
Heerlijke plek bij mooi weer om te zwemmen, spelen en zandkastelen te bouwen!
Zwembad De Kuil is een zwemwaterplas waar je bij mooi weer heerlijk kunt vertoeven.
Je kunt er zwemmen (met toezicht van professionele badmeesters en vrijwilligers), er heerlijk spelen in de speelweide met diverse speeltoestellen en heel fijn met het zand spelen bij het ligstrand!
Wat het ook nog eens extra fijn maakt, zijn de wc’s, douches en omkleedruimtes waar je allemaal gratis gebruik van kunt maken! En niet te vergeten Riesoord De Kuil, waar je terecht kunt voor een drankje, broodje, ijsje of een andere versnapering!
Wil je meer weten over dit zwembad? Bekijk dan hun website (via de roze button).
Zwembad De Kuil
Weimersedreef 16A
4841 KG Prinsenbeek
Openingstijden
Bij goed weer van juni t/m september (kijk voor de exacte openingsdagen en tijden op hun website).
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Winterworkshop | Maak je eigen zegel
Tijdens de kerstvakantie kan je bij het Stedelijk Museum Breda deze leuke workshop doen!
De leukste, gezelligste en voordeligste arcade gamehal van NL: Let’s Play-It
Voordelig uitje in Etten-Leur
Kerststallen route Bavel
Loop de sfeervolle kerststallen route in Bavel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zelf kerstkaarten maken: Makkelijk en snel
De allerleukste kerstkaarten zijn zelfgemaakt! Hoe leuk om deze samen met je kinderen te maken en te versturen naar dierbaren die je niet ziet tijdens de feestdagen. Bekijk hier onze 14 creatieve en supermakkelijke ideeën om een kerstkaart te maken.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
20x creatief met kerstballen
Hoe leuk is het om samen met de kinderen een eigen kerstbal of kersthanger te maken en zo een persoonlijk tintje aan je kerstboom te geven? Wij hebben 20 te gekke tips voor je op een rijtje gezet.