Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Strand in Breda!

Het zonnetje schijnt! Zin het strand, maar niet om lang te rijden? Kom naar Belcrum Beach!

Belcrum Beach is hét stadsstrand van Breda. Woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag kun je heerlijk chillen aan de Mark.

Voor de actieve strandganger zijn er talloze activiteiten. Deze verschillen per keer, dus hou de website daarvoor in de gaten.

Maar je kunt natuurlijk ook gewoon lekker met je blote voeten in het zand ploffen, zandkastelen bouwen of afkoelen onder de buitendouche. Je vindt Belcrum Beach aan de Veilingkade (Belcrum) in Breda.

Benieuwd naar Belcrum Beach? Klik dan via de roze button direct door naar hun website!

PS Heb jij je al aangemeld voor de nieuwsbief? Deze staat vol met leuke tips voor allerlei kinderactiviteiten!

Belcrum Beach

Veilingkade 12a

4815 HC Breda

Openingstijden zie website
Mail direct

Mail direct naar Belcrum Beach

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Meivakantie bij Deltapark Neeltje Jans

Kom lekker uitwaaien bij Deltapark Neeltje Jans in de meivakantie

Meivakantie op Slot Loevestein: avontuur voor kinderen

Van speurtochten tot D-Day soldaten en tin gieten – dit is niet zomaar een dagje uit. Ontdek ze allemaal!

Naar Kinepolis in de meivakantie!

Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Breda tijdens de meivakantie?

Chassé Cinemini | Films voor de allerkleinsten

Zacht geluid, gedimd licht en de kinderen kunnen gewoon bewegen en reageren; superleuk film kijken!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

12 kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag!

26 april vieren we Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

17x oranje traktaties voor Koningsdag

Het is altijd leuk om van Koningsdag een leuk feest te maken. Wij hebben 17 oranje recepten voor Koningsdag gemaakt zodat je een lekker feestje kan vieren! Gezellig met de kinderen de keuken en oranje lekkernijen maken.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief