Genieten bij BEUM!
In de voormalige boswachterij van Dorst kun je genieten van heerlijk eten!
Op een bijzondere plek, namelijk de schuur van een voormalige boswachterswoning, is het restaurant gevestigd. BEUM is een leer/werkplaats voor mensen met een lichte beperking.
Een ideale plek om even bij te komen na een leuke wandeling of fietstocht door boswachterij Dorst. Je kan er genieten van een kop koffie, lunch of diner. Kinderen kunnen verder spelen in de speeltuin met zandbak.
Nieuwsgierig naar BEUM? Klik op de roze button om direct door te gaan naar hun website.
PS Op zoek naar een leuk uitje in onze omgeving? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
BEUM
Wethouder van Dijklaan 19
4849 PG Dorst
Openingstijden
Afhankelijk van het seizoen zijn de openingstijden. Kijk voor de exacte openingstijden op hun website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!
Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda
Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.