Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wandelen over Wolfslaar!

Op Landgoed Wolfslaar kun je heerlijk wandelen. Er zijn 4 leuke korte routes uitgezet!

Bij Landgoed Wolfslaar kun je heerlijk wandelen, door het park, langs de vijver, door het bos, over de akkers of…Er zijn 4 verschillende wandelingen uitgezet tussen de 1 en 2 km. Ideaal dus om met kids te lopen!

Ben je met de kinderwagen? Dan kun je ook kiezen voor de wandeling die volledig over verharde wegen gaat.

De routes zijn bewegwijzerd met paaltjes met gekleurde schildjes. Bij de parkeerplaats (richting kinderboerderij) vind je een bord met alle informatie erop.

Paars, Rondje over d’n akker (900m), langs het ooievaarsnest en de torenvalkkast met aan de linkerkant het beekdal van de Bavelse Leij, een stukje bos, over spannende stapstenen door de sloot en langs de koeien en schapen in de wei.

 
Geel, rondje verharde paden (1.1 km) door het park, langs de vijvers, de kronkelende Bavelse Leij en de Warmoezerij (stadslandbouwproject)
 
Zwart, cultuurhistorisch rondje (1.2 km) over de vroegere oprijlaan richting het landhuis, langs de ijskelder en verder door het park, langs de vijvers, een stukje langs de oude rabatten in het Ulvenhoutse voorbos en tot slot per bruggetje over de Bavelse Leij heen of op blote voeten door de doorwaadbare plaats.
 
Blauw, grote ronde (2.2 km) over de akkers met koeien en schapen, door de natuurtuin met het amfitheater, langs de rabatten in het Ulvenhoutse bos en door de tuin van het landgoed.

Op de website van Wolfslaar (via roze button) vind je meer info en ook een plattegrond met de verschillende routes.

PS Op zoek naar een leuke traktatie? Check onze DIY-themapagina!

Boerderij Wolfslaar

Wolfslaardreef 95

4834 SN Breda

Prijs gratis
Mail direct

Mail direct naar Boerderij Wolfslaar

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderfilms in de herfstvakantie bij Kinepolis Breda

Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Breda, een leuk uitje voor het hele gezin!

Cinekid Film- & Mediafestival

's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?

Vakantie in het museum

Geniet tijdens de herfstvakantie van de toffe dingen die er te ontdekken zijn in Stedelijk Museum Breda!

Herfstvakantie in Chassé Theater

Films, theater en creatieve ateliers: in de herfstvakantie zit je goed bij Chassé Theater Breda.

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief