
Bowling Partycentrum Breda
Bowlen is er voor jong en oud! Hele leuke activiteit dus om met het gezin of de familie te doen.
Bij het Bowling & Partycentrum Breda kun je heerlijk een balletje gooien. Je huurt een baan per uur. Op woensdagmiddag, vrijdagavond en zaterdagmiddag kun je tijdens het discobowlen swingend een balletje gooien! Er worden allerlei videoclips getoond van leuke hits uit de jaren 80, 90 en 2000.
Wil je bowlen combineren met een hapje eten? Er zijn verschillende arrangementen en menukeuzes mogelijk. Van (vis) gourmet tot mosselen en biefstuk.
Kijk voor de arrangementen op de website van Bowling & Partycentrum Breda (via de roze button).
PS Wist je dat we een overzicht hebben van heel veel leuke clubjes in onze omgeving?
Bowling & Partycentrum Breda
Breda
Openingstijden
Maandag t/m zondag (kijk voor de exacte openingstijden op hun website).Prijs
Vanaf €15 per uur per baan (zie website voor de exacte prijzen).
Mail direct
Telefoonnummer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x goede ijswinkels in en om Breda
Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

De tofste strandjes in en om Breda
Geniet van het zomerse weer op één van deze strandjes in en om Breda. Bij de meeste zit er ook nog een zwemplas bij. Dus gooi de schepjes, emmertjes en zonnebrandcrème gauw in een grote tas en maak er een mooie dag van op één van deze leuke stranden!