Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ga terug in de tijd!

Doe een leuke speurtocht of Oudhollandse spelen bij het Brabants Museum Oud-Oosterhout!

Bij dit museum ga je terug naar 1900-1950. Hoe ging het er toen aan toe zonder elektriciteit en alle moderne apparaten van nu.

Het miniatuurpark buiten geeft goed weer hoe Oosterhout er vroeger uit zag. Daarnaast heb je buiten nog een Vlaamse schuur, wasruimte en schoenmakerij. Binnen vind je meer over het Roomse leven en hoe de woonkamer er vroeger uit zag.

De kinderen kunnen het museum verkennen aan de hand van een leuke speurtocht. Als ze deze goed hebben gedaan, ontvangen ze aan het einde een cadeautje. Daarnaast kunnen de kinderen heerlijk Oudhollandse spelletjes doen.

Benieuwd welke spelletjes ze kunnen doen? Klik dan via de roze button direct door naar de website van het museum!

PS Op zoek naar andere leuke musea in de omgeving van Breda? Kijk dan verder in Educatie & Musea!

Brabants Museum Oud-Oosterhout

Bredaseweg 129

4904 SB Oosterhout

Openingstijden Kijk voor de exacte openingstijden op hun website.
Prijs Vanaf €1,5 p.p. (kijk voor de exacte prijzen op hun website)
Mail direct

Mail direct naar Brabants Museum Oud-Oosterhout

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste pluktuinen in Noord-Brabant!

Pluktuinen in Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch. Die zijn er genoeg. Pluk je eigen fruit of bloemen in de pluktuin met je kind. Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van de pluktuinen in Noord-Brabant.

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

7x goede ijswinkels in en om Breda

Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet. 

10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!

Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!