
Ga terug in de tijd!
Doe een leuke speurtocht of Oudhollandse spelen bij het Brabants Museum Oud-Oosterhout!
Bij dit museum ga je terug naar 1900-1950. Hoe ging het er toen aan toe zonder elektriciteit en alle moderne apparaten van nu.
Het miniatuurpark buiten geeft goed weer hoe Oosterhout er vroeger uit zag. Daarnaast heb je buiten nog een Vlaamse schuur, wasruimte en schoenmakerij. Binnen vind je meer over het Roomse leven en hoe de woonkamer er vroeger uit zag.
De kinderen kunnen het museum verkennen aan de hand van een leuke speurtocht. Als ze deze goed hebben gedaan, ontvangen ze aan het einde een cadeautje. Daarnaast kunnen de kinderen heerlijk Oudhollandse spelletjes doen.
Benieuwd welke spelletjes ze kunnen doen? Klik dan via de roze button direct door naar de website van het museum!
PS Op zoek naar andere leuke musea in de omgeving van Breda? Kijk dan verder in Educatie & Musea!
Brabants Museum Oud-Oosterhout
Bredaseweg 129
4904 SB Oosterhout
Openingstijden
Kijk voor de exacte openingstijden op hun website.Prijs
Vanaf €1,5 p.p. (kijk voor de exacte prijzen op hun website)Toon op kaart
Meer inspiratie


Familieworkshop: MINIMUUR
Ontwerp je eigen muurschildering in het Stedelijk Museum Breda!
Klimbos Bergen op Zoom
Klimbos Bergen op Zoom heeft fantastisch hoge bomen waarvan je de top kan bereiken, kom je ook?
Zomer bij Pathé | Koel chillen!
Geniet in de airco van avonturen van de Smurfen, van Lilo & Stitch en meer populaire filmhelden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe zomervakantie uitjes
Wat een heerlijkheid dat de zomervakantie voor de deur staat. Wij kunnen echt niet wachten. We hopen uiteraard op mooi weer maar voor de regenachtige dagen zijn er ook genoeg toffe tips.
De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
