Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Belle en het Beest (4+)

Theater Terra presenteert de nieuwe familiemusical Belle en het Beest. Te zien bij Chassé Theater!

Gebaseerd op het beroemde sprookje La Belle et la Bête en bewerkt in de kenmerkende artistieke signatuur van Theater Terra, met poppenspel, inventieve decors en nieuwe muziek.

Belle en het Beest werd in de 18e eeuw geschreven en is sinds die tijd een van de meest gelezen sprookjes en de basis voor vele boeken, films en theatervoorstellingen. Deze nieuwe familiemusical is gebaseerd op verschillende versies uit de vele tijdperiodes van dit klassieke sprookje. Laat je betoveren door een sprookje dat zo oud is als de liefde zelf! 

Wanneer de vader van een hecht gezin op reis moet om het geluk van de familie veilig te stellen, komt hij terecht in een kasteel. In de tuinen plukt hij een roos voor zijn dochter Belle. Dan verschijnt zijn gastheer: een Beest, die wil dat Belle naar zijn kasteel komt. Ziet Belle op tijd in dat het Beest eigenlijk een prins is, die alleen door ware liefde gered kan worden? 

Klik op de roze button voor meer informatie.

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

  • zondag 4 mei 2025
Naar de website

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Chassé Theater

Claudius Prinsenlaan 8

4811DK Breda

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Chassé Theater

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Carnavalsoptochten in en om Breda 2025!

Alaaf...Alaaf...De verkleedkleding kan weer uit de kast en je haar mag in de gekste kleuren gespoten worden, het is namelijk weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten!
Lees meer

Zelf vogelvoer maken

Met zelfgemaakt vogelvoer de vogels in de winter als het vriest en sneeuwt verwennen? Je maakt ze heel blij door zelf vogelvoer en pindakettingen te maken. Lees hier hoe je dat doet!
Lees meer

De leukste schminkvoorbeelden voor kinderen met carnaval

Carnaval komt eraan…
…en dat betekent dat we weer de verkleedkist erbij moeten pakken en de schminkdoos klaar moeten zetten. Ik hou ervan en gelukkig mijn kinderen ook!
Lees meer

21x Zo versla je de winterdip

Last van Blue Monday? Zit je midden in een winterdip? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie lachend de donkere dagen door. Deze tips doe je gewoon thuis. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!
Lees meer