Dansstudio Nicole van Twist
Peuterdans, kidsdance, streetdance en nog veel meer toffe dansstijlen voor kids!
Dansstudio Nicole van Twist is een gezellige dansschool in Breda én Prinsenbeek. Je kunt hier meedoen met peuterdans, kidsdance, streetdance, klassiek ballet en moderne dans.
Peuters van 2 en 3 jaar kunnen mee met de leuke peuterlessen. In verhaalvorm op afwisselende muziek worden de kids geboeid van begin tot eind. Dans voor de jongste kinderen is een zeer goede bewegingsvorm voor de ontwikkeling van de grove en fijne motoriek!
De kidsdance-lessen zijn bedoeld voor kinderen van 3,5 t/m 5 jaar. Spelenderwijs worden verschillende basispasjes van dans in algemene vorm geleerd. Een leuke en leerzame les voor jongens en meisjes die het leuk vinden om te bewegen op toepasselijke muziek.
Kom langs voor een proefles! Klik op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie.
PS We hebben nog veel meer leuke clubjes in en om Breda voor je op een rijtje gezet!
Dansstudio Nicole van Twist
Emerweg 29
4814 NA Breda
Openingstijden
Zie de website.Prijs
€62 per kwartaal (1x per week)Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
17x oranje traktaties voor Koningsdag
Het is altijd leuk om van Koningsdag een leuk feest te maken. Wij hebben 17 oranje recepten voor Koningsdag gemaakt zodat je een lekker feestje kan vieren! Gezellig met de kinderen de keuken en oranje lekkernijen maken.
12 kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag!
26 april vieren we Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!