Baby’s en boeken
Vind het juiste boek voor jouw kind!
Voorlezen aan jonge kinderen is belangrijk en kan al vanaf 3 maanden. Ze leren nieuwe woorden, verhalen te begrijpen én het brengt veel plezier. Bij De Nobelaer Bibliotheek vind je o.a. muziek-, zoek- en prentenboeken die erg leuk en leerzaam zijn voor de kleinste boekenwurm.
Ben je benieuwd welke boeken passen bij de leeftijd en ontwikkeling van jouw (klein)kind? Kom dan samen naar de bibliotheek. Een bibliotheekmedewerker helpt jullie met het vinden van passende boeken.
Elke vrijdag van 10:00 – 12:00 uur
Gedurende het jaar organiseert de bieb ook een aantal andere gratis activiteiten voor (groot)ouders / verzorgers waarbij plezier voor jou en je (klein)kind vooropstaan. Denk hierbij aan onderwerpen als ‘babylezen met muziek’, ‘een gezonde dreumesproeverij’ of ‘babymassage’.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
De leukste, gezelligste en voordeligste arcade gamehal van NL: Let’s Play-It
Voordelig uitje in Etten-Leur
Winterfair Geertruidenberg
De grootste Winterfair buiten van Noord-Brabant! Heel gezellig om naartoe te gaan met kinderen.
Kinepolis Kids Weekend: Zootropolis 2
Spannend undercover avontuur, leuke activiteiten & photoboothBlogs & inspiratie
Alle blogs
20x creatief met kerstballen
Hoe leuk is het om samen met de kinderen een eigen kerstbal of kersthanger te maken en zo een persoonlijk tintje aan je kerstboom te geven? Wij hebben 20 te gekke tips voor je op een rijtje gezet.
Zelf kerstkaarten maken: Makkelijk en snel
De allerleukste kerstkaarten zijn zelfgemaakt! Hoe leuk om deze samen met je kinderen te maken en te versturen naar dierbaren die je niet ziet tijdens de feestdagen. Bekijk hier onze 14 creatieve en supermakkelijke ideeën om een kerstkaart te maken.
De leukste winteruitjes in Noord-Brabant met kinderen!
Voor de leukste winterse uitstapjes hoef je Noord-Brabant helemaal niet uit! Geniet van sfeervolle winterfeestjes en kerstmarkten, verwonder je bij lichtjestours, bezoek een gaaf museum… in onze mooie provincie is zóveel te beleven! Geniet van deze fijne winterse weken!