
De Fazant lunch en borrel
Midden in de bossen kun je genieten van heerlijk eten, gezellige borrel of iets lekkers bij de koffie!
Na een wandeling of fietstocht door de Ulvenhoutse bossen, is de Fazant een uitstekende plek om verder te ontspannen!
Je kunt er de gehele dag terecht: ’s ochtends een kop koffie, rond 12 uur de lunch, in de middag een borrel en in de avond een diner! De menukeuze voor de kinderen is divers!
Bij mooi weer kun je lekker buiten op het terras zitten met uitzicht op de speeltuin. Je kunt altijd bij de bediening om een kleurplaat met potloden vragen.
Benieuwd naar wat De Fazant allemaal te bieden heeft? Klik dan via de roze button direct door naar hun website!
PS Op zoek naar andere leuke kindvriendelijke eetgelegenheden? Kijk dan in Uit eten op onze site!
De Fazant
Sint Annadreef 2
4851 RC Ulvenhout
Prijs
Zie de menukaart op hun websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x goede ijswinkels in en om Breda
Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.
11x Kermis in en om Breda
Een kermis is een perfect uitje voor kinderen tijdens de zomervakantie. Ze kunnen zich uitleven in de attracties, plezier maken met de spelletjes, en genieten van het lekkere eten. In de regio Breda zijn er veel kermissen die je kunt bezoeken, ontdek ze hier!
18x Leukste Natuurspeeltuinen in Noord-Brabant
Ben je op zoek naar een overzicht van de leukste natuurspeeltuinen van Noord-Brabant? Wij hebben de 18 leukste natuurspeeltuinen voor je op een rij gezet. Veel plezier in de speeltuin!