Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Herberg ’t Pannehûske

In de buurt van Zundert kun je hier terecht voor een gps puzzel en speurtocht of een pannenkoekfestijn!

Herberg ’t Pannehûske is een sfeervol restaurant midden in de bossen! Bij het restaurant zijn hele leuke speeltuinen aanwezig! Voor kinderfeestjes bieden ze het volgende aan:

Kinder GPS Puzzel en Speurtocht: via een actieve en spannende route in het bos komen de kids uiteindelijk bij een schat aan. Aangekomen bij de kist, is het nog spannend of de schat eruit gehaald kan worden. De schatkist gaat alleen open als alle antwoorden op de raadsels en puzzels goed zijn!

Tap je Ranja en versier je Pannenkoek: Je gaat eerst lekker ravotten in de leuke speeltuin en het bos! Heerlijk met je vriendjes buiten zijn en lol hebben. Daarna liggen de pannenkoeken klaar en mag je deze gaan versieren met heel veel lekkers! Het drinken verzorg je zelf door heel leuk je eigen ranja te tappen!

Zin in één van deze feestje of liever alle twee? Kijk dan voor meer informatie op hun website (via de roze button).

Herberg 't Pannehûske

Roosendaalsebaan 4

4885 JK Achtmaal

Mail direct

Mail direct naar Herberg 't Pannehûske

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

NIEUW: Play Kinetix – Interactief gamepark!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste bowlingbanen om met kinderen te bowlen in en om Breda

Bowlen met kinderen, zo leuk om te doen! Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Breda voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

9 x warme chocolademelk in Breda

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief