
Herberg ’t Pannehûske
In de buurt van Zundert, midden in de bossen, ligt dit hele leuke restaurantje met veel activiteiten!
Als je ’t Pannehûske binnenstapt, ga je even terug in de tijd. De antieke inrichting is sfeervol, de bediening is gastvrij en het is er gezellig! Buiten kunnen de kinderen ravotten in de grote leuke speeltuinen. Er is volop speelplezier voor zowel jonge als oudere kinderen! Bij mooi weer kun je genieten van het zonnetje op het terras!
Een lekkere plek dus, waar je kan genieten van een broodje of pannenkoek. Daarnaast organiseren ze allerlei leuke activiteiten, denk hierbij aan oudhollandse spelletjes of een huifkartocht.
Benieuwd wat ’t Pannehûske allemaal te bieden heeft? Klik dan via de roze button direct door naar hun website!
PS Kijk eens in onze Uitagenda, voor leuke eropuittips met de kinderen!
Herberg 't Pannehûske
Roosendaalsebaan 4
4885 JK Achtmaal
Openingstijden
Woensdag t/m maandag vanaf 10u (kijk voor de exacte openingstijden op hun website).Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda
Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.
18x Leukste Natuurspeeltuinen in Noord-Brabant
Ben je op zoek naar een overzicht van de leukste natuurspeeltuinen van Noord-Brabant? Wij hebben de 18 leukste natuurspeeltuinen voor je op een rij gezet. Veel plezier in de speeltuin!
4 x superleuke unicorn traktaties
Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!