Het Appeltje
Natuurlijk genieten bij de leukste speeltuin en hertenkamp van Bergen op Zoom!
Speeltuin ’t Appeltje is wereldberoemd in Bergen op Zoom en omgeving. Kids kunnen zich hier lekker uitleven op een van de vele speeltoestellen: van schommel tot speelkasteel en van glijbaan tot trampoline. Vergeet niet om ook een kijkje te nemen bij de hertenkamp!
Even uitgespeeld? Geniet van een pannenkoek, lekker broodje of een heus kindermenu in het restaurant. Bij het kindermenu krijg je een gratis penning voor de altijd prijs grijpkraan.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Het Appeltje
Balsedreef 5
4623 RA Bergen op Zoom
Openingstijden
Maandag van 12.00 tot 20.00 uurDinsdag t/m zondag van 10.00 tot 20.00 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kerstvakantie 2025 Breda: leuke uitjes & activiteiten met kids
Yes, KERSTVAKANTIE! Dit betekent lekker veel tijd om met de kids wat leuks te doen. Daarom hebben we weer een fijn rijtje met tips. Wij wensen jou een magische tijd, geniet er samen van!
11x Grappige nieuwjaarstradities met kinderen
We verzamelden 11 grappige tradities om het nieuwe jaar in te luiden! De Nederlandse tradities kennen we: oliebollen, champagne en sterretjes afsteken om 12 uur. Maar wat doen ze eigenlijk in andere landen? Wij hebben de leukste manieren om het nieuwe jaar te beginnen voor je opgezocht. Gelukkig nieuwjaar!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!