In Kannen & Kruiken
Heerlijk eten in huiselijke sferen terwijl kids zich vermaken in het leuke speelhoekje!
Bij In Kannen en Kruiken (IKEK) voel je je meteen thuis. De zaak is zeer sfeervol ingericht en buiten kun je heerlijk zitten in de grote stadstuin.
Voor de kleintjes is er een leuk speelhoekje aanwezig en voor de lunch kunnen ze kiezen uit één van de broodtrommeltjes met boterhammen, stukje fruit en drinken erin!
Terwijl de kinderen lekker spelen en smullen van hun boterham, geniet jij van een heerlijke lunch! Naast de lunch bieden ze ook zoete taarten en hartige happen aan!
Voor een sfeerimpressie of de menukaart, klik dan via de roze button direct door naar de website van IKEK
PS Voor andere leuke tips op het gebied van eten, kijk dan verder op onze Uit eten categorie!
In Kannen & Kruiken
Veemarktstraat 45
4811 ZD Breda
Openingstijden
Elke dag geopend. Kijk voor de exacte openingstijden op hun website.Prijs
Zie de menukaart op hun websiteToon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste meivakantie uitjes en tips
Al plannen voor de meivakantie en Koningsdag? Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten. En check regelmatig onze Uitagenda op Kidsproof Breda. Deze vullen steeds weer bij.
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!