
Ski- en snowboardles!
Bij Indoorski.com ben je aan het juiste adres om nog beter de skivakantie in te gaan (sept - april)!
Bij Indoorski krijg je les op rolbanen. Door het rollen, heb je hetzelfde effect als dat je van een helling naar beneden skiet of board. De hellingshoek is flexibel en wordt bepaald aan de hand van je ervaring.
Tijdens een les van 60 minuten sta je 3 keer 10 minuten op de baan. Tussen de 10 minuten kun je even uitrusten.
Indoorski biedt verschillende cursussen aan voor kinderen vanaf 4 jaar. Je kan bijvoorbeeld een (aantal) losse trainingen doen of een cursus van 12 lessen. Daarnaast hebben ze BASE, een cursus van het begin van het seizoen tot de carnavalsvakantie waarin kinderen vanaf 7 jaar wekelijks ski- of snowboardles hebben.
Wil je meer weten? Klik dan via de roze button direct door naar hun website!
PS Weet jij nog een leuke plek in de natuur waar je kan schaatsen of sleeën? Laat het ons weten via asja@kidsproof.nl!
Indoorski.com
Terheijdenseweg 502
4826 AB Breda
Openingstijden
Van september t/m april. Afhankelijk van het seizoen geopend (kijk voor de exacte openingstijden op hun website).Prijs
Zie website voor de kosten van de verschillende arrangementen.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.
7x goede ijswinkels in en om Breda
Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.
18x Leukste Natuurspeeltuinen in Noord-Brabant
Ben je op zoek naar een overzicht van de leukste natuurspeeltuinen van Noord-Brabant? Wij hebben de 18 leukste natuurspeeltuinen voor je op een rij gezet. Veel plezier in de speeltuin!