Vlaggenparade KMA
Geniet van de Vlaggenparade bij Kasteel Breda!
Tijdens de Buitengewone Vlaggenparade op de KMA zal de commandant van de NLDA, in het bijzijn van de Burgemeester van Breda het appèl afnemen bij de cadetten. Dat gebeurt vanzelfsprekend volgens militair ceremonieel protocol. Bij de Buitengewone Vlaggenparade hoort ook muziek, en die wordt als vanouds verzorgd door de Nassau Harmonie, in samenwerking met het Cadetten Tamboer Korps Prins Bernhard. Uiteraard zullen zij ook muzikaal ondersteunen tijdens het zingen van het Wilhelmus als de vlaggen worden gehesen, en bij het ten gehore brengen van het Bredase Volkslied. Na het officiële gedeelte is er koffie op de binnenplaats van het Kasteel.
De aanvang van de parade is 9:55. Er is toegang tot de parade vanaf 9:00 tot 9:45. Neem je identiteitsbewijs mee voor toegang.
Data:
- maandag 27 april 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Kasteel van Breda
Kasteelplein 10
4811 XC Breda
Openingstijden
09:00-12:00 uurToon op kaart
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Ik zie, ik zie… in de meivakantie
Ontdek met je kind de superleuke doe-tentoonstelling Ik zie, ik zie... in het Dordrechts Museum
Chassé Cinemini | Films voor de allerkleinsten
Zacht geluid, gedimd licht en de kinderen kunnen gewoon bewegen en reageren; superleuk film kijken!
De nieuwste familiefilms bij Pathe
Al jouw filmhelden beleven nieuwe avonturen; deze lente in de bioscoop!Blogs & inspiratie
Alle blogs
17x oranje traktaties voor Koningsdag
Het is altijd leuk om van Koningsdag een leuk feest te maken. Wij hebben 17 oranje recepten voor Koningsdag gemaakt zodat je een lekker feestje kan vieren! Gezellig met de kinderen de keuken en oranje lekkernijen maken.
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.
12 kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag!
26 april vieren we Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!