Tijns Waterplein
Breda heeft er met Tijns Waterplein een nieuwe eyecatcher bij!
De fontein op de Grote Markt is sinds kort in gebruik genomen. Deze fontein is genoemd naar Tijn.
Tijn melde zich samen met zijn vader bij de brievenbus van het Glazen Huis op de Grote Markt. Hij wilde door nagels te lakken geld ophalen voor het goede doel. Met zijn nagellak-actie bracht Tijn heel Nederland in beweging. En gaf hij duizenden kinderen in oorlogsgebieden een toekomst. Helaas was er voor Tijn geen toekomst weggelegd. Hij overleed op 7 juli 2017 aan de gevolgen van hersenstamkanker.
Deze centrale plek op de Grote Markt van Breda is nu al een plek waar Bredanaars en bezoekers van de stad elkaar ontmoeten. Door het toevoegen van deze waterspeelplek kan dit nog verder worden vergroot. Kinderen kunnen met de waterspeelplek spelen terwijl de ouders lekker op het terras zitten.
Een verkoelende plek midden in de stad dus!
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Herfstvakantie bij Chassé Theater
Grote verhalen voor kleine dromers tijdens de herfstvakantie bij Chassé Theater in Breda!
Naar de film in de herfstvakantie bij Kinepolis Breda
Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Breda, een tof gezinsuitje!
Herfstvakantie bij Slot Loevestein: word ridder voor een dag!
Ridders, stokpaarden, geheime opdrachten en een eeuwenoud kasteel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!