Klauterkooi
Te gekke speelochtenden voor kinderen met een beperking op verschillende locaties.
Een ochtend vrij spelen in een gymzaal voor kinderen met en zonder beperking. Bij Klauterkooi kunnen alle kinderen tussen 4 en 12 jaar meedoen! Kinderen hebben plezier, ze bewegen op hun eigen manier en leren van elkaar. Als je je kind(eren) aanmeldt, kun je eventuele bijzondere behoeftes en interesses aan de organisatie doorgeven.
Bij Klauterkooi kunnen kinderen zelf ontdekken dat verschillend zijn eigenlijk normaal is. Ze mogen bijvoorbeeld hun eigen speelidee doorgeven of eens proberen hoe het is om in een rolstoel te spelen.
Klauterkooi vindt plaats in Amersfoort, Bergen op Zoom, Gouda, Nijmegen, Staphorst en Zwolle.
Meer info vind je via de websitebutton!
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Breda
Toegankelijke inspiratie
Mega Wandel Marathon
Dit wandelfeest is Arnhem is een gezellige toegankelijke dag waar iedereen welkom is!
De VeineDAGEN en ZiezoBEURS
Kom naar deze leuke en informatieve beurzen vol kennisuitwisseling voor mensen met een beperking!
NIEUW: Categorie Inclusief
Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste boerderijwinkels in de buurt!
Boerderijwinkels bieden een ruime keuze in (streek)producten van de boerderij en vaak valt er voor kids op de boerderij ook nog van alles te beleven! Een groene omgeving met dieren en een hoop lekkers, wat wil je nog meer?
Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda
Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.
De 10 állerleukste speeltuinen van Breda en omgeving!