Klauterkooi
Te gekke speelochtenden voor kinderen met een beperking op verschillende locaties.
Een ochtend vrij spelen in een gymzaal voor kinderen met en zonder beperking. Bij Klauterkooi kunnen alle kinderen tussen 4 en 12 jaar meedoen! Kinderen hebben plezier, ze bewegen op hun eigen manier en leren van elkaar. Als je je kind(eren) aanmeldt, kun je eventuele bijzondere behoeftes en interesses aan de organisatie doorgeven.
Bij Klauterkooi kunnen kinderen zelf ontdekken dat verschillend zijn eigenlijk normaal is. Ze mogen bijvoorbeeld hun eigen speelidee doorgeven of eens proberen hoe het is om in een rolstoel te spelen.
Klauterkooi vindt plaats in Amersfoort, Bergen op Zoom, Gouda, Nijmegen, Staphorst en Zwolle.
Meer info vind je via de websitebutton!
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Breda
Toegankelijke inspiratie
Heerlijke wintervakantie
In de midwinter vertraag je in de aangepaste vakantiehuizen van het Ronald McDonald Kinderfonds.
Toegankelijke events in januari
In januari staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
NIEUW: Categorie Inclusief
Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda
Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!
De leukste bowlingbanen om met kinderen te bowlen in en om Breda
Bowlen met kinderen, zo leuk om te doen! Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Breda voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!