
Kunstlokaal Breda
In de wijk IJpelaar zit dit leuke Kunstlokaal waar je hele leuke creatieve cursussen kan doen!
Kunstlokaal Breda is opgezet door twee enthousiaste kunstdocenten. De kinderen kunnen hier terecht voor een oriëntatiecursus van 10 lessen of een jaarcursus (10 tot 30 lessen).
Bij de oriëntatiecursus ga je 5 keer aan de slag met tekenen en 5 keer knutselen met verschillende materialen. Heel leuk als je van tekenen en knutselen houdt!
Bij de jaarcursus gaan de kinderen gedurende 1,5 uur per week aan de slag met verschillende materialen. Ze gaan werken met hout, klei, steen, maar ook schilderen en tekenen.
Wil je meer weten over Kunstlokaal Breda, klik dan via de roze button direct door naar hun website.
PS Wist je dat we ook een overzicht hebben van alle leuke kinderfeestjes in en om Breda!
Kunstlokaal Breda
Groot Ypelaardreef 16
4834 HD Breda
Openingstijden
Woensdagmiddag van half 4 tot 5u.Prijs
voor 10 lessen: €85; voor 30 lessen: €225Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Twister maken met stoepkrijt
Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!
De leukste clubjes en kinderfeestjes in en om Breda!
Is iedereen er weer klaar voor? Een nieuw schooljaar, terug in een ritme van op tijd op, boterhammen smeren, school, werk en daarna: leuke dingen doen! Bekijk de toffe naschoolse activiteiten en kinderfeestjes die weer gevierd kunnen gaan worden in en om Breda. Maak er een mooie tijd van!
4 x superleuke unicorn traktaties
Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!